ثبت نام محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق العاده بدون واریز وجه

ثبت نام محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق العاده بدون واریز وجه
طبق آخرین خبر برای ثبت نام محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق العاده نیازی به پرداخت وجه نقد نمی‌باشد و همچنین زمان ثبت نام در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو با تأخیر چند ساعته آغاز خواهد شد

طبق آخرین خبر برای ثبت نام محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق العاده نیازی به پرداخت وجه نقد نمی‌باشد و همچنین زمان ثبت نام در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو با تأخیر چند ساعته آغاز خواهد شد.

به نقل از ایکوپرس، با توجه به تصمیم سرپرست محترم وزارت صمت، ثبت نام خودرو بدون واریز وجه انجام خواهد شد.
گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد با توجه به دستور سرپرست محترم وزارت صمت و ضرورت اعمال برخی تغییرات در سامانه فروش اینترنتی برای ثبت نام متقاضیان،‌ آغاز ثبت نام که  قرار بود از ساعت 8 صبح امروز 7 خرداد آغاز شود با چند ساعت تاخیر انجام خواهد شد. 
متقاضیان تا 14 خردادماه برای ثبت نام فرصت دارند و تقدم و تأخر در زمان ثبت نام هیچ تاثیری در قرعه کشی و انتخاب نهایی متقاضی ندارد. 
متقاضیان برای ثبت نام به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir  مراجعه کنند و از طریق بخش "ورود کاربر"  نام کاربری و رمز عبوری که قبلا در مرحله پیش ثبت نام دریافت کرده اند را وارد و سپس به بخش فروش فوق العاده وارد شده و پس از انتخاب خودرو مدنظر، فرایند ثبت نام را تکمیل و نهایی سازند./تسنیم