مهلت آزادسازی سهام عدالت تا ۱۵ خرداد تمدید شد

مهلت آزادسازی سهام عدالت تا ۱۵ خرداد تمدید شد
زمان تعیین روش آزادسازی سهام عدالت در نشست اخیر شورای عالی بورس و اوراق بهادار تا ۱۵ خرداد تمدید و مهلت مراجعه به بانک‌ها نیز تا ۱۳ خرداد مشخص شد

در نشست شورای عالی بورس و اوراق بهادار مهلت مراجعه مشمولان سهام عدالت به بانک ها برای فروش یکجای 30 درصد از سهامشان از 10 به 13 خرداد ماه جاری مشخص شد.

سخنگوی ستاد راهبری آزاد سازی سهام عدالت گفت: ‌بانک ها موظف اند ظرف سه روز سفارش‌ها را تجمیع و از طریق کارگزار منتخب خود در بازار سرمایه به فروش برسانند و همچنین وجه حاصله را به حساب دارندگان سهام عدالت یا متقاضیان فروش واریز کنند.

مشمولان تا ساعات پایانی روز پنجشنبه 15 خردادماه جاری فرصت دارند به سامانه  www.samanese.ir مراجعه و روش سهامداری مستقیم را انتخاب نمایند.

سخنگوی ستاد راهبری آزاد سازی سهام عدالت تاکید کرد:‌ با توجه به اینکه امکان لغو تصمیم از روش مستقیم به غیرمستقیم وجود ندارد مشمولان این سهام  با دقت در انتخاب این روش اقدام نمایند.

همچنین گفت : همان‌گونه که قول داده بودیم آزادسازی سهام عدالت از روز شنبه دهم خردادماه جاری به مفهوم عام و گسترده آن یعنی امکان استیفای حقوق همه جانبه سهامداری همانند سایر سهامداران انجام خواهد شد و مشمولان سهام عدالت قادر خواهند بود تمامی حقوق و منافع مالکانه خود را به عنوان سهامدار اعمال نمایند./تسنیم