اخبار

همکاری شبکه خدمات بلاکچین چین با آزمایشگاه بلاکچین تلگرام (TON)

در حالی که پروژه توکن تلگرام مرده است ، بلاکچین هنوز زنده است.

آزمایشگاه های TON و بلاکچین چین در ساخت برنامه هایی بر روی پروتکل TON ساخته شده در تلگرام همکاری می کنند. طبق اطلاعیه ای که روز دوشنبه صادر شد، این مشاركت به توسعه دهندگان BSN اجازه می دهد تا به فناوری TON دسترسی پیدا كنند.

همانند سایر موارد سازگاری شبکه های عمومی با زیرساخت های BSN چین، آزمایشگاه های TON نیز پروتکل TON ساخته شده در تلگرام را متناسب با خواسته های مقررات چین تطبیق می دهند. از این رو، پیاده سازی شبکه TON در BSN China یک نسخه بلاک چین مجاز است.

به گفته He Yifan، مدیرعامل Red Date Technology، یکی از اعضای بنیانگذار BSN:

توسعه دهندگان چینی به دنبال تأخیر کم و مقیاس پذیر بلاکچین TON به عنوان یک لایه پایه مناسب برای توسعه برنامه های مفید هستند.

برای آزمایشگاه های TON، همکاری با پروژه زیرساخت بلاک چین به افزایش فعالیت توسعه دهنده در پروتکل TON کمک می کند و ارزش بیشتری برای پروژه می آورد.

سیریل پاگلینو، مدیر عامل آزمایشگاه های TON، در مورد مزایای احتمالی این همکاری برای هر دو شریک اظهار داشت که این شاهدی بر امکان ایجاد اتحادهای مفید بین شرکت های غیرمتمرکز و متمرکز است، وی افزود:

این یک رویکرد خلاقانه برای ارسال یک پیام قوی است که یک شرکت، یک کشور، مردم، حتی وقتی با موانع قانونی خاصی روبرو باشد، باز هم می تواند راهی برای استفاده از فناوری در نظر گرفته شده برای همه افراد روی کره زمین پیدا کند. هرگونه دستورالعمل محلی می تواند وجود داشته باشد و در حالی که در انطباق کامل، در مقابل و تصویب باقی مانده است.

طبق گزارش قبلی Cointelegraph، با وجود اینکه تلگرام بلاکچین TON را به دنبال فشار قانونی بر روی پروژه Gram خود کنار گذاشت، فناوری زیر بنای این پروژه همچنان به حیات خود ادامه می دهد. پروتکل به جای اینکه توسط سرویس برنامه پیام رسان اجرا شود، تحت نظارت شبکه Free TON تحت مالکیت جامعه است.

با توجه به شرایط نظارتی سختگیرانه در چین، پروژه BSN دارای دو پیاده سازی اصلی است:

  1. BSN China
  2. BSN International

در ماه فوریه، Cosmos اولین بلاک چین عمومی بود که به BSN چین اضافه شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا